Last Update: 20 Nov 2017
Version 8.0.2c
Dewan Undangan Negeri
 

 
Pejabat Setiausaha

NameContact
Semawi bin Mohamad
Setiausaha DUN Sarawak
semawim@sarawak.gov.my
082-445633
082-440628
Sharifah Shazzea binti Wan Akil
Timbalan Setiausaha DUN Sarawak
shazzea@sarawak.gov.my
082-445233
Hazrin Syah bin Hamzah
Pemandu Kenderaan Bermotor

Direktorat

NameContact
Siti Norhiza bt. Mohd. Yusri
Setiausaha Pejabat
sitiny@sarawak.gov.my
082-440066
082-440790
Hanisah Abdullah
Setiausaha Pejabat
ketrinha@sarawak.gov.my
082-445744
082-440790
Zahari bin Bolhi
Pemandu Kenderaan Bermotor
082-441955
082-440628
Noraisah bt. Ahmad
Pekerja Awam
noraisaa@sarawak.gov.my
082-441955
082-440790

Pejabat Timbalan Speaker

NameContact
Harry Harold Daud
Setiausaha Sulit kepada Timbalan Speaker
harryhd@sarawak.gov.my
082-313204
Katheline Killah
Pembantu Setiausaha Pejabat
kathelinek@sarawak.gov.my
082-313204
Mohamad Zailani bin Junaidi
Pemandu Kenderaan Bermotor
082-313204

Unit Pengurusan Sumber

NameContact
Magdalen Nangkai
Pegawai Tadbir
magdalenn@sarawak.gov.my
082-445949
082-440628
Noria binti Suut
Pegawai Tadbir
norias1@sarawak.gov.my
082-445723
082-440628
Norziana bt. Haji Ahmad
Pembantu Tadbir
norzianaa@sarawak.gov.my
082-441955
082-440628
Tracy Lyana anak Bana
Pembantu Tadbir
tracylb@sarawak.gov.my
082-445725
082-440628
Razali b. Haji Awi
Pembantu Am Rendah
razalia3@sarawak.gov.my
082-441955
082-440628
Alwie b. Haji Ali
Pekerja Awam
alwiea@sarawak.gov.my
082-445559
082-440628
Hawa bt. Morsad
Pekerja Awam
082-441955
082-440628
Lukas Jammany anak Kated
Pemandu Kenderaan Bermotor

Unit Perundangan dan Pendokumentasian

NameContact
Ily Lyana binti Rosli
Penolong Pegawai Tadbir
ilylr@sarawak.gov.my
082-445434/445562
082-445769
Mary Kueh Woon Sim
Pembantu Perpustakaan
mary@sarawak.gov.my
082-445767
082-440628

Unit Perhubungan Awam

NameContact
Nur Azira binti Abdul Kadir
Pegawai Tadbir
nuraziraak@sarawak.gov.my
082-445725
082-440628
Nur Shalazia bt. Morshidi@Ramzi
Penolong Pegawai Tadbir
nursmr@sarawak.gov.my
082-445434
082-440628
Nur Eliana Abdullah
Pembantu Tadbir
elyanamg@sarawak.gov.my
082-440355
082-440628
Suraya bt. Hamden
Pekerja Awam
surayah1@sarawak.gov.my
082-440355
082-440628

Unit Kewangan

NameContact
Rasdi bin Ahmad
Pembantu Tadbir
rasdatbj@sarawak.gov.my
082-445828
Nazmah bt. Darham
Pembantu Tadbir
nazmahd@sarawak.gov.my
082-445828
082-440628